napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Rejuvenate wzmocnione zabiegi Boosters

Ampułki Rejuvenate Boosters zostały dodatkowo wzmocnione. Wszystko po to aby efekty zabiegu były jeszcze bardziej spektakularne.

Zabieg prowadzi do trwałego liftingu twarzy, zdecydowanie redukuje objawy starzenia, a także nawilża, regeneruje, wzmacnia i odżywia.4 zabiegi do wyboru w zależności od potrzeb skóry:


Rejuvenate Boosters z witaminą C


Zabieg przeznaczony jest dla skór przedwcześnie starzejących się i foto-uszkodzonych.

Połączenie 3-ech form witaminy C widocznie odmładza, napina i wygładza skórę. Poprawia barwę i promienność skóry, zwalcza działanie wolnych rodników, stymuluje produkcję kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry. Rozjaśnia przebarwienia i plamy starcze, zapewnia foto-ochronę. W rezultacie skóra zyskuje zdrowy, młodszy wygląd, staje się bardziej napięta, nabiera świetlistości.

Kluczowe składniki: składniki rejuvenate oraz trzy synergistyczne formy witaminy C.

Rejuvenate Boosters z Przeciwutleniaczem

Zabieg przeznaczony jest dla skór młodszych, z pierwszymi oznakami starzenia, wyczerpanych, zmęczonych podróżą, z ciemnymi kręgami i obrzękami wokół oczu, pozbawionych życia i zestresowanych, z widocznymi naczynkami, zaczerwienionych, z trądzikiem różowatym, wrażliwych.

Zabieg spowalnia proces starzenia, rewitalizuje, neutralizuje wolne rodniki, wzmacnia witaminami, zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami, wzmacnia naczynka. Przywraca skórze zdrowy, młody wygląd, a także nadaje witalność i blask.

Kluczowe składniki: składniki rejuvenate, śliwka kakadu, Witamina C, Witamina P,  witamina E.

Rejuvenate Boosters Wzmocnione Kolagenem

Zabieg przeznaczony dla skór dojrzałych, które straciły elastyczność, jędrność i gęstość, ze zmarszczkami i liniami mimicznymi, dla skór wrażliwych.

Zabieg dostarcza skórze silnych składników aktywnych, które pobudzają i odmładzają skórę. Wspomaga przywracanie objętości, napięcia i gęstości. Natychmiast redukuje głębokość i wygląd zmarszczek oraz cienkich linii zwłaszcza w okolicach oczu i ust. Zabieg sprawia, że skóra zyskuje nową jakość, daje widoczny efekt liftingu.

Kluczowe składniki: składniki rejuvenate oraz Palmitoil tetrapeptyd-7, Palmitoil oligopeptyd, wyciąg z kory afrykańskiej brzozy.

Rejuvenate Boosters Wzmocnione Witaminą  A

Zabieg przeznaczony jest dla skór z widocznymi porami, podatnych na problemy, ze zmarszczkami i liniami mimicznymi, foto-uszkodzonych, przekrwionych.

Stymuluje produkcję kolagenu, zwiększa objętość skóry, skóra staje się gładka i zdecydowanie młodsza. Pomaga neutralizować wolne rodniki i opóźniać procesy starzena. Redukuje podrażnienia, koryguje głębokość porów, wyrównuje koloryt.

Kluczowe składniki: składniki rejuvenate oraz mikro-otorbiony palmitynian retinylu, przeciwutleniacz EGCG z zielonej herbaty, bisabolol oraz wyci±g z imbiru.

Uwaga: Produktów z retinolem nie należy stosować podczas ciąży, karmienia, podczas farmakologicznego leczenia trądziku, w trakcie sesji złuszczania skóry.


Pielęgnacja w domu

Pielęgnacja w domu wzmocniona dodatkowymi preparatami - Wzmacniaczami Rejuvenate
Niezbędna dla zbudowania i podtrzymywania warstw hialuronowych w skórze. Wydajna -wystarcza na około 2,5 miesiąca stosowania zgodnego ze wskazówkami.

Vitamin C+3 booster - wzmacniacz Rejuvenate z Witaminą CZawiera 3 formy Witaminy C. Zapewnia długotrwałe działanie, znosi oznaki starzenia, uszkodzenia spowodowane wolnymi rodnikami, świetnie działa na zmarszczki i linie, kłopoty pigmentacyjne. Pobudza i stymuluje syntezę kolagenu, zwalcza wolne rodniki, zapewnia foto-ochronę, hamuje produkcję lipidów. Poprawia koloryt i teksturę skóry. Stosować rano i wieczorem.Antioxidant booster - wzmacniacz Rejuvenate z PrzeciwutleniaczemWzmacniacz przeznaczony do skór pozbawionych życia, ze zmarszczkami i cienkimi liniami, z obrzękami i podkrążonymi oczami, z kruchymi naczynkami i nierówną teksturą. Daje natychmiastowe efekty. Skóra staje się młodsza, gładka, ma mniejsze cienie i obrzęki pod oczami. Odzyskuje witalność i blask. Stosować rano i wieczorem.Collagen booster - wzmacniacz Rejuvenate z KolagenemPrzeznaczony do skór z oznakami przedwczesanego starzenia, ze zmarszczkami, poluźnionych. Dostarcza składniki do odbudowy kolagenu i elastyny. Działa przeciwzmarszczkowo, napinająco, zagęszczająco i nawadniająco. Zmarszczki są natychmiast zredukowane, a skóra staje się znacznie młodsza. Stosować rano i wieczorem.Vitamin A booster - wzmacniacz Rejuvenate z Witaminą A

Przeznaczony dla skór z przedwczesnymi oznakami starzenia, z głębokimi zmarszczkami, foto-uszkodzonych, podatnych na zaczerwienienia i skazy, szorstkich. Zapewnia przenikanie retinolu, stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu, co powoduje natychmiastowe zmniejszenie cienkich lini i zmarszczek, oraz plam starczych. Skutecznie nawadnia, napina i liftinguje. Pomaga minimalizować wielkość porów, skazy i plamy. Zagęszcza, wygładza, skórę i nadaje jej młodszy wygląd. Do stosowania rano i wieczorem.

Uwaga: Produktów z retinolem nie należy stosować podczas ciąży, karmienia, podczas farmakologicznego leczenia trądziku, w trakcie sesji złuszczania skóry.© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside