napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Intraceuticals Atoxelene

Atoxelene - na zmarszczki mimiczne


Przeznaczony do niwelowania zmarszczek mimicznych oraz trwałych oznak wieku w najbardziej delikatnych rejonach twarzy (okolice oczu, ust, na czole (zmarszczki i linie mimiczne). Zabieg do stosowania dla każdej skóry. Bazuje na kompleksie redukującym nadmierną kurczliwość mięśni. W Naszym gabinecie może być wykonywany jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z innymi zabiegami z linii Intraceuticals.


Efekty:

spłycenie zmarszczek mimicznych i linii,młodszy, świeży, promienny wygląd,gładsze okolice oczu i ust,poprawa napięcia i jędrności,przedłuża efekty iniekcji wypełniaczy i botkosu.


Pielęgnacja w domu


Line Wand - różdżkaZawiera skoncentrowany kompleks, który wygładza skórę bez iniekcji czy bólu. Wyraźnie wygładza i redukuje linie mimiczne i zmarszczki, a twarz nie traci ekspresji. Ma formę poręcznego aplikatora.

 
wiecej...

 
Daily Serum - codzienne serumDzienne Serum Przeciwzmarszczkowe o profesjonalnej jakości i sile. Zajmuje się widocznymi oznakami starzenia się skóry. Pomaga poprawić wygląd zmarszczek, zapobiega ich tworzeniu bez ograniczenia mimiki. Zawiera botaniczne peptydy i polimer hialuronowy, które hamują skurcze komórek mięśniowych i dają skumulowany efekt przeciwzmarszczkowy. Skóra po aplikacji natychmiast odzyskuje młodszy i świeży wygląd, linie mimiczne i zmarszczki wokół oczu, ust, na czole, bruzdy nosowe są wygładzone i mniej widoczne, zmniejsza widoczność cienkich linii zmarszczek, w sposób widoczny podnosi brew i wypełnia okolice ust.


Professional serum - profesjonalne serumDzięki połączeniu antystarzeniowych peptydów, przeciwutleniaczy, kwasu hialuronowego i składników botanicznych serum jest wysoko skuteczne. Wyraźnie spłyca i wygładza linie mimiczne wokół oczu, ust, na czole, wokół fałd nosowych. Zdecydowanie poprawia wyglad przedwcześnie starzejącej się skóry. Przy kontynuowanym stosowaniu daje natychmiastowe i długotrwałe rezultaty. Pomaga poprawić wygląd zmarszczek, zapobiegać ich tworzeniu bez ograniczania mimiki.© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside