napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Intraceuticals Clarity

Clarity - na trądzik, stany zapalne

Zabieg Intraceuticals Clarity zmniejsza trądzik, redukuje stan zapalny, przyspiesza proces gojenia, przynosi ukojenie i równowagę, oraz wygładza cerę. Zapewnia wysoką skuteczność w likwidacji blizn potrądzikowych.
Oferujemy dwa zabiegi do wyboru:


Zabieg Clarity

Zabieg przeznaczony dla skór z tłustym, aktywnym trądzikiem (zaskórniki, trądzik grudkowo-krostkowy, trądzik ropowiczy). Do stosowania dla skór młodych z trądzikiem młodzieńczym, oraz dla skór dojrzałych z trądzikiem hormonalnym. Działa przeciwzapalnie. Zawarty kwas salicylowy działa złuszczająco i bakteriostatycznie, a bisabolol z wyciągiem z imbiru łagodzi podrażnienia i koi.

Zabieg Clarity Sensitive

Zabieg przeznaczony dla skór wyjątkowo wrażliwych, z trądzikiem różowatym, zanieczyszczonych.

Korzyści:

oczyszczenie skóry,zmniejszenie trądziku,złagodzenie podrażnienia,ukojenie,redukcja stanu zapalnego, przyspieszenie gojenia, redukcja blizn potrądzikowych,zrównoważenie, znormalizowanie wydzielania i przepływu sebum z gruczołów łojowych,zmniejszenie kolonizacji Propionibacterium acnes,dostarczenie właściwości antybakteryjnych,ochrona przed przyszłymi problemami,zachowanie równowagi nawilżenia,

Pielęgnacja w domu

Kosmetyki dostępne na miejscu w gabinecie kosmetycznym.

Gel Cleanser - żel zmywający
Służy do dokładnego zmywania skóry, doskonale usuwa zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu. Lekki wagowo, nietłusty, świetnie przygotowuje skórę do aplikacji kolejnych produktów.

Treatment Gel - żel zabiegowyNawadnia, koi, redukuje podrażnienia i zaczerwienienia. Lekki wagowo, nietłusty, dostarcza skórze przeciwutleniaczy i witamin, pozwala wysuszyć i złuszczyć powierzchnię skóry, kontroluje produkcję sebum.


Blemish Repair - różdżka


Posiada unikalny aplikator z możliwością wymiany końcówek. Zawiera silnie skoncentrowaną recepturę do stosowania na specyficzne skazy oraz do przyspieszania gojenia. W efekcie ta silna mieszanka składników aktywnych błyskawicznie redukuje zapalenie, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, a przy tym nie wysusza i nie złuszcza.

Clarity Sensitive Range - seria dla skóry wrażliwejSpecjalistyczna seria Clarity Sensitive składa się z pakietu Clarity Course, żelu zmywającego - Gel Cleanser, żelu zabiegowego - Treatment Gel, profesjonalnego zabiegu z serum do stosowania w gabinecie. Kosmetyki łagodzą podrażnienia i uspokajają wrażliwą skórę.

Professional serum - profesjonalne serum


Serum lekkie wagowo, nietłuste, dostarcza skórze przeciwutleniaczy i witamin. Wygładza, zapewnia czysty i klarowny wygląd. Może być aplikowane tylko przez wyszkolonych profesjonalistów - jako część Zabiegu Intraceuticals. Optymalne rezultaty uzyskuje się poprzez połączenie serii zabiegów w gabinecie kosmetycznym z codziennym stosowaniem produktów domowych.

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside