napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Details of beauty na okolice oczu i ust - Bioline

Details of beauty - "Szczegóły Piękna" Bioline

Skóra w okolicach oczu i ust jest uboga w gruczoły łojowe, przez co wykazuje większą podatność na powstawanie zmarszczek. Details of beauty to zabieg antystarzeniowy rewitalizujący te okolice,
oraz likwidujący worki i cienie po oczami. Dobrze odżywia, wygładza i rozjaśnia.W zabiegu wykorzystano roślinne komórki macierzyste uzyskane biotechnologicznie z rzadkiej odmiany szwajcarskiej jabłoni, które inicjują procesy naprawcze komórek. Dodatkowo wzmocniono go aktywnymi składnikami najnowszej generacji: heksapeptydem zdolnym do oddziaływania na miofibroblasty odpowiedzialne za utrwalanie się zmarszczek mimicznych, oraz retinolem, który wzmacnia efekty regeneracyjne preparatów przez stymulowanie odnowy komórkowej i opóźnianie procesów starzenia. Dodatkowo dla silnego odżywienia zastosowano bogaty w aminokwasy, witaminy, mikro i makroelementy ekstrahowany na zimno wyciąg z kawioru.

Dzięki Details of beauty skóra uzyskuje młodszy, zdrowszy i promienny wygląd. Seria zabiegów pozwala poprawić jędrność i elastyczność skóry okolic oczu i ust, oraz zwalczyć i znacznie zminimalizować zmarszczki.

Substancje aktywne:

roślinne komórki macierzyste jabłoni,retinol,kawior,heksapeptyd,bioamiskin,energizujący eye life "życie oka",biotechnologia,film molekularny,nanostruktury,

Po 5 profesjonalnych zabiegach w naszym gabinecie kosmetycznym i 30 dniach stosowania pielęgnacji domowej skóra w okolicy oczu i ust stanie się:

napięta, gładka,zmarszczki zredukowane, worki wyraźnie zmniejszone, powieki odprężone, napięte.

 
Preparaty uczestniczące w zabiegu:

relaksująco-liftingująca maseczka zawierająca esa peptide i zielenice,
silnie łagodzi, nawilża, wzmacnia, redukuje opuchnięcia, worki pod oczami i małe zmarszczki mimiczne.
czysty retinol,
wygładza, stymuluje odnowę komórkową powstrzymując procesy starzenia
krem z kawioru, retinolu, korzenia różeńca, drożdżami i bioamiskin'em
działanie antystarzeniowe, rewitalizacja, minimalizacja zmarszczek, worków i cieni pod oczami.

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside