napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Zabieg wyszczuplający Bioline BodySensAction

Zabieg wyszczuplający Bioline BodySensAction

Zabieg wyszczuplający brzuch, uda i pośladki przeznaczony do zwalczania cellulitu i depozytów tłuszczu.

Daje kosmetyczny efekt wyszczuplający. Poprawia napięcie i elastyczność.Synergia morza i ziemi z kompleksem ultradźwiękowym.

Zabieg pobudza proces eliminowania i rozbijania tłuszczów, inicjuje matabolizm komórkowy, pozwala na pozbycie się nagromadzonych płynów, zwiększa aktywność tkanki, a wszystko to dzięki połączeniu działań lipoenergizujących i liporedukujących. W efekcie ciało jest gładkie, ujednolicone i ujędrnione, pomarańczowa skórka mniej widoczna, kontury odzyskane.

Substancje aktywne:

krasnorosty - nadają sprężystość poprzez działanie miejscowe na depozyty tłuszczu - rozbijają je,stymulują aktywność fibroblastów,siwiec żółty - odgrywa ważną rolę w procesie lipolitycznym dzięki glaucynie, która wywołuje rozpad trójglicerydów,kawa - redukuje i stymuluje objętość, mobilizację płynów i metabolizm kwasów tłuszczowych,zielona herbata - działanie antystarzeniowe, przeciwutleniające, lipolityczne. Zawarta kofeina i teobromina działają silnie drenująco,cukier z trzciny - stymuluje naturalne funkcje skóry. Ma łagodne działanie złuszczające, wygładzające i zmiękczające,sól morska - to naturalne źródło bio-pierwiastków. Ma działanie złuszczające, eliminuje martwe komórki i drenuje tkankę nacieczoną,mleko z ryżu - to bogate źródło witamin, działa antystarzeniowo, a także zmiękczająco, nawilżająco,odświeżająco i odżywiająco,ziarna ryżu - to bogate źródło skrobii i witamin. Ma działanie mechanicznego złuszczajania w efekcie oczyszczając i odnawiając skórę.miód - odżywia, nawilża i zmiękcza,kompleks ultradźwiękowy - podobny do ultradźwięków - redukuje depozyty tłuszczu i niedoskonałości związane z cellulitem. Połączony z innymi składnikami aktywnymi doskonale działa na adipocyty, które rozpuszcza wywołując proces lipolizy, wyszczupla.


Rezultaty:

redukcja grubości tkanki tłuszczowej w udach - średnio o 8,52% do 18,6%redukcja obwodu ud - średnio o 0,97cm do 1,97 cmbardziej miękka skóra - średnio 81,5%bardziej jędrna i napięta skóra - średnio o 66,7%redukcja efektu "pomarańczowej skórki" - średnio o 70,4%

Częstotliwość zabiegów :

7 zabiegów - wykonywanych w krótkich odstępach 2-3 razy tygodniowo, 7 zabiegów - wykonywanych 1-2 razy w tygodniu, lub
na zmianę z innymi profesjonalnymi zabiegami do ciała Bioline, lub
zgodnie z ustalonym "Programem do ciała" w naszym gabinecie kosmetycznym.© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside