napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Reaction TM - fale młodości

REACTION TM służy do niechirurgicznego konturowania, napinania, ujędrniania skóry twarzy, oraz całego ciała.

To innowacyjne, najwyższej klasy urządzenie medycyny estetycznej, które zostało zatwierdzone przez amerykańską agencję rządową FDA, oparte jest na opatentowanej technologii CORETM - Chanelling Optimised RF Energy - emisja bipolarnej energii fali radiowej o trzech różnych częstotliwościach.

REACTION TM wykorzystuje technologię wysokich częstotliwości fal radiowych do nagrzewania głębszych partii skóry i stymulowania włókien kolagenowych. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Pozwala na zastosowanie precyzyjnych głowic, które idealnie pasują kształtem do opracowywanej powierzchni.

Zabieg polega na uchwyceniu fałdu skórnego pomiędzy dwiema bipolarnymi elektrodami. Skóra zostaje poddana działaniu fali radioelektrycznej o odpowiedno dostosowanej do zabiegu częstotliwości i mocy co powoduje wzrost temperatury tkanek na odpowiedniej głębokości obszaru zabiegowego, co z kolei stymuluje włókna i wpływa na ich podgrzanie do temperatury 40-60°C. W wyniku tych zabiegów rozpoczyna się proces produkcji kolagenu oraz redukcji komórek tłuszczowych, co gwarantuje osiągnięcie optymalnych rezultatów.

Zabieg jest komfortowy i bezpieczny dla skóry dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia naskórka. Jako jedyny posiada certyfikację do zabiegów na oczy. Dzięki specjalnej głowicy B-Contour wykorzystującej RF i vacum liftinguje i modeluje twarz i sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową.

Reaction TM zapewnia zaawansowane zabiegi na twarz i ciało, w efekcie których następuje zdecydowana poprawa wyglądu i jakości:

Twarz

natychmiastowa poprawa napięcia i elastyczności skóry,wygładzenie, zmiękczanie rysów i linii wokół ust, oczu, czoła,redukcja zmarszczek i drobnych linii,pomniejszenie obwisłości i bruzd, wymodelowanie owalu twarzy, przywróceniu wyraźnych konturów wzdłuż linii żuchwy i pod brodą, podniesienie opadniętych z wiekiem podbródka i policzków,regeneracja, poprawa struktury szyi, likwidacja zwiotczenia,redukcja blizn,powstrzymanie starzenia sie skóry,

 przed po

   


Ciało

natychmiastowa poprawa napięcia, elastyczności, jędrności skóry,redukcja cellulitu, podniesienie pośladków,drenaż limfatyczny,redukcja tkanki tłuszczowej,pomniejszenie obwisłości i bruzd, pomniejszenie obwodów,poprawa krążenia limfatycznego i krwioobiegu,redukcja blizn i rozstępów,wzmocnienie stref objętych rozstępami,powstrzymanie starzenia sie skóry

 

przed
 po
   
   
   
   
   


Częstotliwość zabiegów:

Dla uzyskania optymalnego efektu zalecane jest wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Poprawę ujędrnienia skóry można zauważyć natychmiast, a całkowity rezultat wyszczuplenia i ujędrnienia staje się widoczny po okresie 5-6 miesięcy od serii zabiegów.

Aby zabieg był jeszcze skuteczniejszy, zaleca się w czasie terapii:

utrzymanie diety z ograniczeniem węglowodanów i nasyconych kwasów tłuszczowych,picie min. 2 l wody i napojów bezcukrowych dziennie (woda, zielona, czerwona herbata),zwiększenie aktywności fizycznej,© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside