napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Zabieg na twarz i szyję aparatem Reaction TM

REACTIONTM błyskawiczne odmłodzenie - bezinwazyjny lifting twarzy


Zabieg aparatem REACTIONTM wykonany na twarzy, w okolicach oczu i szyi daje spektakularne efekty. Następuje natychmiastowa poprawa napięcia i elastyczności skóry twarzy, redukcja zmarszczek i bruzd, poprawa gęstości skóry, wymodelowanie owalu twarzy. Przynosi doskonałe efekty w zakresie liftingu.

 

Urządzenie Reaction tm jest zatwierdzone przez FDA, aparat jest oparty na opatentowanej technologii CORETM  - Chanelling Optimised RF Energy. Działanie aparatu polega na emisji bipolarnej energii fali radiowej. Fale są emitowane w trzech różnych częstotliwościach (0,8 MHz; 1,7 MHz i 2,45 MHz, oraz w multi), które kosmetyczka dostosowuje do konkretnych stref ciała i twarzy.

Więcej na temat Reaction TM

                            


przed                                                                 po


 
   

Do zabiegów wykonowanych na twarzy i szyi wykorzystywane są:

tryb II - działa do 5,1 mm głębokości w głąb skóry - na górne partie tkanki podskórnej i skórę właściwą z częstotliwością 1,7 MHz, dawką energii do 8,5W,zabieg z regulowaną mocą zasysania. Działanie RF także z funkcją vacum.
tryb IV - mieszany - oddziaływuje na wszystkich głębokościach w głąb skóry, powoduje rozgrzanie wszystkich partii skóry.

Częstotliwości te są stosowane także przy zabiegu na ramiona, szyję i dłonie.

Praca ReactionTM jest całkowicie bezpieczna, czego dowodem są analizy zabiegów przeprowadzone w grupie pacjentów. U 81% osób stwierdzono poprawę napięcia i jędrności skóry, oraz redukcję zmarszczek. Nie doszło do podrażnień czy odczynów zapalnych.

Zapraszamy także na zabiegi na ciało:

Zabieg na brzuch, biodra, talię aparatem Reaction TM Zabieg na pośladki aparatem Reaction TM

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside