napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Oczyszczanie pleców

Uroda pleców jest szczególnie ważna latem. Zapraszamy na zabieg manualnego oczyszczania skóry pleców.
Staranne oczyszczenie z wszelkich niedoskonałości powoduje, że skóra pleców odzyskuje zdrowy, świeży i czysty wygląd.

Oczyszczanie przeznaczone jest dla wszystkich rodzajów skór w tym tłustych, trądzikowych, łojotokowych. Nie wystarczy jednak samo oczyszczanie skóry, po zabiegu należy stosować odpowiednią pielęgnację i odpowiednie leczenie.

Zabieg manualnego oczyszczania skóry pleców polega na mechanicznym usunięciu zmian i zanieczyszczeń skórnych. Umożliwia staranne oczyszczenie pleców z wszelkich niedoskonałości. Zaskórniki i krostki, bakterie, kurz, brud, zrogowaciały naskórek zostają usunięte, a skóra pleców odzyskuje zdrowy, świeży i czysty wygląd.


Właściwa pielęgnacja skóry pleców pozwoli na zachowanie ich ładnego wyglądu i uczucia komfortu.

Efekty:

skóra pleców oczyszczona z wszelkich niedoskonałości takich jak krostki, zaskórniki, grudki,usunięcie zrogowaciałego naskórka,poprawienie kolorytu,zwężenie porów skóry,odblokowanie ujść gruczołów łojowych,działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne,poprawa wyglądu,odświeżenie skóry,


Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się od zmycia skóry pleców. Następnie na skórę pleców nakładany jest preparat rozpulchniający i kierowany strumień pary. Tak przygotowana skóra oczyczczana jest z niedoskonałości. Po oczyszczaniu skóra jest dezynfekowana, nakładana jest maska dobrana do rodzaju skóry, a na koniec odpowiedni krem ochronny. Po oczyszczeniu skóra jest gładka, delikatna, pozbawiona zanieczyszczeń i niedoskonałości, lepiej oddycha i łatwo przyswaja składniki zawarte w kosmetykach.

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside