napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Depilacja ciepłym woskiem

Zapraszamy na depilację ciepłym woskiem całego ciała, lub jego wybranej części. Metoda ciepłego wosku jest zabiegiem znacznie skuteczniejszym od golenia. Podczas zabiegu usuwa się włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu można cieszyć się gładką skórą przez dużo dłuższy czas.

Zabieg pozwala depilować jednorazowo duże powierzchnie ciała, praktycznie wszystke jego części.

W naszym gabinecie kosmetycznym wykonujemy depilację u kobiet i mężczyzn:

kobiety: twarz, wąsik, broda, boki twarzy, pachy, ręce, bikini, nogi, uda, łydki, mężczyźni: twarz, brwi, tors, klatka piersiowa, ramiona, plecy, nogi,

Zabieg polega na nałożeniu na odtłuszczoną, owłosioną skórę rozgrzanego do temp. 36-38 stopni C wosku, a następnie przyklejenie flizelinowego paska i szybkie jego zerwanie (w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa). W efekcie na plastrze pozostaje wosk wraz z wyrwanymi włoskami.

Możliwe jest odczuwanie dyskomfortu w zależności od indywidualnego progu znoszenia bólu.

Efekt gładkiej skóry utrzymuje się od 3-6 tygodni, a odrastające włoski są delikatniejsze. Regularne stosowanie zmniejsza odczuwalny podczas depilacji dyskomfort.

UWAGA:

- w dniu depilacji nie zaleca się kąpieli w gorącej wodzie,
- 3 dni po zabiegu nie opalamy się,
- 3 dni po zabiegu nie pływamy w basenie, i nie korzystamy z sauny,


Podrażnienie występujące bezpośrednio po zabiegu, znika w okresie do dwóch dni.


Przeciwskazania:

cukrzyca, zapalenie żył, żylaki, epilepsja, stany zapalne skóry, rany na skórze, skóra bezpośrednio po opalaniu, zaawansowana ciąża, słaba krzepliwość krwi, gorączka, zbyt krótkiw włoski, nadwrażliwość na usuwanie owłosienia w mechaniczny sposób.

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside