napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Reaction TM - Konturowane, napinanie, ujędrnianie skóry twarzy i ciała.

Panie borykające się z problemem braku napięcia i elastyczności skóry na twarzy, a także w dolnych, czy górnych partiach ciała zapraszamy na zabieg dający natychmiastowe efekty. Zabieg jest błyskawiczny i bezbolesny, a efekty są widoczne natychmiast. Trwa jedynie 20 minut.

Efekt jak po liftingu.

Zmarszczki na twarzy, zwiotczała skóra, dodatkowe centymetry w okolicy brzucha, ud, ramion czy pośladków przestaną spędzać sen z powiek. Zabieg pomoże w wymodelowaniu sylwetki, a także w redukcji pomarańczowej skórki. Zapewni ujędrnienie skóry, poprawę jej napięcia i przywrócenie gęstości.
Jak to działa?

ReactionTM to przełomowe urządzenie wykorzystujace opatentowaną technologię CORETM, która polega na wykorzystaniu wysokich częstotliwości fal radiowych do nagrzewania głębszych partii skóry i stymulowania włókien kolagenowych i tkanki tłuszczowej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a zastosowanie precyzyjnych głowic pozwala na idealne dopasowanie ich kształtu do opracowywanej powierzchni. Dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia naskórka zabieg jest komfortowy i bezpieczny dla skóry. Jako jedyny posiada certyfikację do zabiegów na oczy.

Podczas zabiegu fałd skóry zostaje zassany do wnętrza głowicy i poddany działaniu fali elektromagnetycznej, w nastepstwie czego nastepuje gwałtowny wzrost temperatury tkanek. Podgrzewane włókna kolagenowe są stymulowane do produkcji kolagenu, z kolei podgrzewana tkanka tłuszczowa rozpoczyna naturalny proces lipolizy (redukcji tkanki tłuszczowej). Takie połączenie gwarantuje osiągnięcie optymalnych efektów zabiegu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających skórę dojrzałą, z utratą napięcia, pokrytą zmarszczkami. Młodym mamom pomoże wrócić do formy sprzed ciąży. Panie z dodatkowymi centymetrami w okolicy brzucha, ramion, pośladków i ud będą także zadowolone z rezultatów. Reaction tm sprawdza sie także w ginekologii estetycznej przy poprawie napięcia i jędrności warg sromowych.

Zapraszamy :)© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside