napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Zabieg dla męskiej skóry Bioline Jatoman

Zabieg w pełni uwzględnia specyfikę męskiej skóry. Przeznaczony do skóry zmęczonej, osłabionej stresem i przepracowaniem, skóry starzejącej się, podrażnionej, z workami lub ciemnymi kręgami pod oczami. Ukierunkowany na skórę suchą lub tłustą.

Działa na skórę właściwą i naskórek dzięki nanostrukturom. Dodaje energii i witalności, regeneruje, remineralizuje i wzmacnia.

Poprawia kondycję skóry, zapewniając perfekcyjny wygląd.

Niepowtarzalna i niezwykle bogata receptura: wyciąg z rodochrozytu, nowoczesny fito- kompleks (olej z oliwek, mirt, rozmaryn, bazylia, pomidor), kompleks Nectapure®, kompleks nawilżający Hydrapure, masło shea, olej arganowy i wyciąg z jęczmienia.
Zawarte w Jotoman składniki działają zarówno na powierzchni jak i wewnątrz skóry co w rezultacie napina, wygładza, uelastycznia, wzmacnia, nadaje zwartość i spoistość. Skóra po zabiegu nabiera świeżego i mocnego wyglądu, jest wyraźnie zregenerowana i miękka. Sam zabieg dodatkowo odpręża i uspakaja.

Specjalnie skomponowany masaż Revitalift wzmacnia efekty zabiegu. Zabieg wykonujemy 1 raz w tygodniu w serii 6-8 zabiegów. Czas trwania: 1h.

Bioline Jatoman to skuteczna kuracja skóry współczesnego mężczyzny.

Zapraszamy!© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside