napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Oczyszczanie pleców

Jeśli masz kłopot z zanieczyszczoną lub szorstką skórą pleców ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Staranne oczyszczenie z wszelkich niedoskonałości powoduje, że skóra pleców odzyskuje zdrowy, świeży i czysty wygląd, Zyskujemy ładne plecy i uczucie komfortu.

Zabieg polega na manualnym usunięciu zmian i zanieczyszczeń skórnych takich jak zaskórniki, krostki, bakterie, kurz, brud, zrogowaciały naskórek. Przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skór w tym problematycznych.

Oczyszczanie rozpoczynamy od zmycia skóry pleców. Po rozpulchnieniu skóra oczyczczana jest z niedoskonałości i dezynfekowana. Nastepnie nakładamy maskę pielęgnacyjną dostosowaną do rodzaju skóry, a nastepnie odpowiedni krem ochronny.

Po oczyszczeniu
skóra jest gładka, delikatna, pozbawiona zanieczyszczeń i niedoskonałości, lepiej oddycha i łatwo przyswaja składniki zawarte w kosmetykach.

Oczyszczanie pleców może być wykonywane jednorazowo, zaś osobom mającym problem z nasilonymi zmianami  proponujemy od 3 do 5 zabiegów w odstępach 10-14 dniowych.

Zapraszamy na zabiegi oczyszczające skórę pleców zarówno Panie jak i Panów. Oferujemy oczyszczanie manualne, kawitacyjne, połączone z mocno nawilżającą pielęgnacją.© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside