napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Zabieg modelujący Bioline Bodysensaction.



Zabieg intensywnie modelujący i ujędrniający.  Zdecydowanie poprawia sprężystość i napięcie wiotkiego ciała. Skuteczny w zwalczaniu cellulitu miękkiego i zapobieganiu rozstępom.
Po zabiegu skóra jest bardziej napięta, zwarta i sprężysta, ma poprawiony koloryt dzięki wyciągowi z orzecha włoskiego.

Zabieg modelujący Bioline modeluje figurę, zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit.


Wskazania:
kumulacja nadmiaru płynów, rozstępy, cellulit, poluźnienie skóry.

Częstotliwość zabiegów:

Zabiegi mogą być wykonywane o każdej porze roku, między posiłkami.

PROPONUJEMY

7 zabiegów - wykonywanych w krótkich odstępach 2-3 razy tygodniowo,
7 zabiegów - wykonywanych 1-2 razy w tygodniu,
lub
na zmianę z innymi profesjonalnymi zabiegami do ciała Bioline,
lub
zgodnie z ustalonym w naszym gabinecie programem do ciała.



Składniki aktywne:

hematyt - przyczynia się do syntezy kolagenu równocześnie wzmacniając jego działanie, bogate źródło żelaza,wąkrotka - pobudza drenaż i absorpcję płynów, pobudza syntezę kolagenu, wzmacnia mikrokrążenie, zmniejsza kruchość naczyń, nieszpułka - bogate źródło potasu, posiada właściwości ściągające, drenujące i odtruwające, kompleks ultradźwiękowy - podobny do ultradźwięków - redukuje depozyty tłuszczu i niedoskonałościzwiązane z cellulitem. Połączony z innymi składnikami aktywnymi doskonale działa na adipocyty, które rozpuszcza wywołując proces lipolizy, wyszczupla,mikrowarstwa - otulająca ciało mikrosiateczka zawierająca błonotwórcze roślinne makromolekuły ze składnikami odżywczymi. W efekcie poprawia kontury figury i poprawia wnikanie składników aktywnych,nanostruktury - dzięki mikro molekułom komtatybilnym ze skórą głęboko wnikają w głąb skóry maksymalizując skuteczność działania zawartych składników aktywnych,zielona herbata - działanie antystarzeniowe, przeciwutleniające, lipolityczne. Zawarta kofeina i teobromina działają silnie drenująco, cukier z trzciny - stymuluje naturalne funkcje skóry. Ma łagodne działanie złuszczające, wygładzające i zmiękczające,sól morska - to naturalne źródło bio-pierwiastków. Ma działanie złuszczające, eliminuje martwe komórki idrenuje tkankę nacieczoną,mleko z ryżu - to bogate źródło witamin, działa antystarzeniowo, a także zmiękczająco, nawilżająco,odświeżająco i odżywiająco,ziarna ryżu - to bogate źródło skrobii i witamin. Ma działanie mechanicznego złuszczania w efekcieoczyszczając i odnawiając skórę,miód - odżywia, nawilża i zmiękcza,





© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside