napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Modelowanie skóry twarzy i ciała Reaction TM

Paniom i Panom borykającym się ze zmarszczkami na twarzy, zwiotczałą skórą, dodatkowymi centymetrami w okolicy brzucha, ud, ramion czy pośladków, polecamy zabieg, który pomoże w wymodelowaniu konturów twarzy i sylwetki, a także w redukcji pomarańczowej skórki.

Skóra w miejscach problematycznych stanie się jędrna, napięta, a jej gęstość przywrócona.

Zabieg jest błyskawiczny i bezbolesny, a efekty są widoczne natychmiast. Czas trwania- jedynie 20 minut.


ReactionTM to przełomowe urządzenie wykorzystujace opatentowaną technologię CORETM, która polega na wykorzystaniu wysokich częstotliwości fal radiowych do nagrzewania głębszych partii skóry i stymulowania włókien kolagenowych i tkanki tłuszczowej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a zastosowanie precyzyjnych głowic pozwala na idealne dopasowanie ich kształtu do opracowywanej powierzchni. Dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia naskórka zabieg jest komfortowy i bezpieczny dla skóry. Jako jedyny posiada certyfikację do zabiegów na oczy.


Podczas zabiegu fałd skóry zostaje zassany do wnętrza głowicy i poddany działaniu fali elektromagnetycznej, w nastepstwie czego nastepuje gwałtowny wzrost temperatury tkanek. Podgrzewane włókna kolagenowe są stymulowane do produkcji kolagenu, z kolei podgrzewana tkanka tłuszczowa rozpoczyna naturalny proces lipolizy (redukcji tkanki tłuszczowej). Takie połączenie gwarantuje osiągnięcie optymalnych efektów zabiegu.

Twarz

Natychmiastowa poprawa napięcia i elastyczności skóry, wygładzenie, zmiękczanie rysów twarzy i linii wokół ust, oczu, czoła, redukcja zmarszczek i drobnych linii, wymodelowanie owalu twarzy, przywróceniu wyraźnych konturów wzdłuż linii żuchwy i pod brodą, podniesienie opadniętych z wiekiem podbródka i policzków, regeneracja, poprawa struktury szyi, likwidacja zwiotczenia, pomniejszenie obwisłości i bruzd, redukcja blizn, działanie antystarzeniowe.

Ciało

Natychmiastowa poprawa napięcia, elastyczności, jędrności skóry, redukcja cellulitu, podniesienie pośladków, drenaż limfatyczny, redukcja tkanki tłuszczowej, pomniejszenie obwisłości i bruzd, pomniejszenie obwodów, poprawa krążenia limfatycznego i krwioobiegu, redukcja blizn i rozstępów, wzmocnienie stref objętych rozstępami, powstrzymanie starzenia sie skóry, działanie antystarzeniowe.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających skórę dojrzałą, z utratą napięcia, pokrytą zmarszczkami. Młodym mamom pomoże wrócić do formy sprzed ciąży. Panie z dodatkowymi centymetrami w okolicy brzucha, ramion, pośladków i ud będą także zadowolone z rezultatów. Reaction tm sprawdza sie także w ginekologii estetycznej przy poprawie napięcia i jędrności warg sromowych.

Dla uzyskania optymalnego efektu zalecane jest wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Poprawę ujędrnienia skóry można zauważyć natychmiast, a całkowity rezultat wyszczuplenia i ujędrnienia staje się widoczny po okresie 5-6 miesięcy od serii zabiegów.© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside