napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Age Beauty Secret Bioline - zabieg przeciwstarzeniowy

Zabieg Age Beauty Secret działa bezpośrednio na oznaki starzenia - zmarszczki, utrata napięcia i elastyczności.

Przeznaczony jest dla cery dojrzałej, zmęczonej, matowej i pozbawionej blasku. Doskonały do skóry z pierwszymi oznakami starzenia.

Przywraca skórze twarzy i szyi naturalną jędrność, oraz blask zapewniając im urodę właściwą dla młodej skóry. Nadaje niezwykły efekt aksamitnego wykończenia.


Nowość Bioline

Unikalne połączenie trzech składników aktywnych.

Nowoczesny system uwalniania energii jonowej - potrójne działanie doskonalące.

Unikatowa technologia mozaikowa - podmiana fragmentów tkanki uszkodzonej na tkankę zdrową.


Wszystko po to by przywrócic skórze twarzy naturalną jędrność i gładkość i opóźnić odwrócenie „trójkąta piękna", który jest symbolem młodości.

„Trójkąt piękna" to teoretyczna koncepcja wyznaczana przez linie rozciągające się od kości policzkowych do podstawy ust. W młodości kości policzkowe są wyraźnie zarysowane, a skóra w ich obszarze jest uniesiona, podobnie jak na linii szczęki. W miarę starzenia się skóry „trójkąt piękna" stopniowo się odwraca, co sprawia, że twarz ma mniej atrakcyjny wygląd, rysy tracą wyrazistość, skóra przestaje być napięta i niekiedy twarz wygląda smutno.

Do stosowania o każdej porze roku. Do wszystkich rodzajów skóry.

Czas trwania zabiegu: 60-70 min.

Cykl stosowania: 3-5 zabiegów.

Kombinacja masaży: masaż Prestige.

Główne składniki aktywne: algi z gatunku Undaria, bioaktywny peptyd, ekstrakt z pomidora zawierający roślinne komórki macierzyste, czysty ekstrakt z alg o wysokim stężeniu.Pielęgnacja domowa


   
Serum - 30ml Krem do pielęgnacji okolicy oczu i ust - 30 ml
Jedyne serum, które udoskonala skórę na trzy sposoby. Jego moc rewitalizująca łączy się z odpowiednio dobranym działaniem, dzięki czemu nadaje skórze doskonały wygląd w każdej sytuacji.

Składniki aktywne: algi z gatunku Undaria, bioaktywny peptyd, ekstrakt z pomidora zawierający roślinne komórki macierzyste.
Formuła o niezwykle ukierunkowanym
działaniu. Zapewnia potrójne udoskonalanie
skóry wokół oczu i ust: sprzyja rozluźnieniu twarzy, poprawia jędrność i elastyczność skóry, podkreślając naturalne piękno okolic oczu i ust.

Składniki aktywne: algi z gatunku Undaria, bioaktywny peptyd, ekstrakt z pomidora zawierający roślinne komórki macierzyste.
   

Emulsja - 50 ml
Krem - 50 ml
Wyjątkowy preparat, który rozbudza i przedłuża naturalne piękno skóry o globalnym działaniu przeciwstarzeniowym. Charakteryzuje się przyjemną i łatwo wchłaniającą się konsystencją. Zapewnia twarzy promienny i zwarty wygląd oraz jednolitą cerę.

Składniki aktywne: baioaktywny peptyd, algi z gatunku Undaria, ekstrakt z pomidora zawierający komórki macierzyste, ekstrakt z portulaki.

 

Nowość i prawdziwy fenomen w kosmetyce
o niezwykle odżywczej konsystencji sprzyjającej globalnemu działaniu przecistarzeniowemu. Rozbudza witalny kod skóry, oddziałując na pozbawioną blasku cerę i oznaki starzenia, pozostawiając skórę gładką i aksamitną oraz przywracając jej ponadczasowe piękno.

Składniki aktywne: algi z gatunku Undaria, bioaktywny peptyd, ekstrakt z pomidora zawierający roślinne komórki macierzyste, ekstrakt z winogron morskich.


© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside