napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Zabieg na okolice oczu i ust details of beauty bioline

Zabieg rewitalizujący przeznaczony na delikatne okolice oczu i ust. Reaktywuje zdolności reprodukcyjne cennych komórek macierzystych naskórka i odradzania procesów życiowych skóry.
Skóra w okolicach oczu i ust jest uboga w gruczoły łojowe, przez co wykazuje większą podatność na powstawanie zmarszczek.

Zabieg zdecydowanie zmniejsza oznaki starzenia i opadanie skóry. W efekcie zmarszczki wydają się płytsze, worki i cienie pod oczami mniejsze, a powieki podniesione.

Seria zabiegów pozwala
poprawić jędrność i elastyczność skóry okolic oczu i ust, oraz zwalczyć i znacznie zminimalizować zmarszczki.Substancje aktywne: roślinne komórki macierzyste jabłoni, retinol, kawior, heksapeptyd, bioamiskin, energizujący eye life "życie oka", biotechnologia, film molekularny, nanostruktury.

Wykorzystane w zabiegu roślinne komórki macierzyste uzyskane biotechnologicznie z rzadkiej odmiany szwajcarskiej jabłoni inicjują procesy naprawcze komórek. Dodatkowo skład został wzmocniony heksapeptydem - aktywnym składnikiem najnowszej generacji zdolnym do oddziaływania na miofibroblasty odpowiedzialne za utrwalanie się zmarszczek mimicznych;  oraz retinolem, który wzmacnia efekty regeneracyjne preparatów przez stymulowanie odnowy komórkowej i opóźnianie procesów starzenia. Ekstrahowany na zimno wyciąg z kawioru zastosowano dla silnego odżywienia , ponieważ jest on bogaty w aminokwasy, witaminy, mikro i makroelementy.Po 5 profesjonalnych zabiegach i 30 dniach stosowania pielęgnacji domowej skóra w okolicy oczu i ust stanie się napięta, gładka, zmarszczki zostaną zredukowane, worki wyraźnie zmniejszone, powieki odprężone, napięte. Oczy staną się bardziej błyszczące i mniej zmęczone, a usta młodsze i pełniejsze.


Preparaty uczestniczące w zabiegu:


relaksująco-liftingująca maseczka zawierająca esa peptide i zielenice,
silnie łagodzi, nawilża, wzmacnia, redukuje opuchnięcia, worki pod oczami i małe zmarszczki mimiczne.czysty retinol
- wygładza, stymuluje odnowę komórkową powstrzymując procesy starzenia.krem z kawioru, retinolu, korzenia różeńca, drożdżami i bioamiskin'em o działaniu antystarzeniowym, rewitalizującym, minimalizacja zmarszczek, worków i cieni pod oczami.

 

 

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside