napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Modelowanie brzucha, talii i bioder

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających skórę dojrzałą, która utraciła dawną jędrność. Pozwala na wymodelowanie brzucha, bioder i talii przy równoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Skóra uzyskuje długotrwały efekt napięcia i poprawę jędrności.


Po kilku zabiegach brzuch, talia i biodra są wyszczuplone i wymodelowane, obwody zredukowane, a skóra staje się napięta, jędrna i gładka.
Zabieg działa antycellulitowo, drenująco i detoksykująco z równoczesną poprawą funkcjonowania układu krążenia.Zabieg wykonywany jest przy pomocy najwyższej klasy urządzenia medycyny estetycznej, które przeznaczone jest do zaawansowanych zabiegów twarzy i ciała.

REACTION TM wykorzystuje technologię wysokich częstotliwości fal radiowych do nagrzewania głębszych partii skóry i stymulowania włókien kolagenowych.


JAK TO DZIAŁA?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Polega na uchwyceniu fałdu skórnego pomiędzy dwiema bipolarnymi elektrodami. Skóra zostaje poddana działaniu fali radioelektrycznej o odpowiedno dostosowanej do zabiegu częstotliwości i mocy co powoduje wzrost temperatury tkanek na odpowiedniej głębokości obszaru zabiegowego, co z kolei stymuluje włókna i wpływa na ich podgrzanie do temperatury 40-60°C. W efekcie tych zabiegów rozpoczyna się proces produkcji kolagenu oraz redukcji komórek tłuszczowych, co gwarantuje osiągnięcie optymalnych rezultatów.


EFEKTY

modelowanie sylwetki,redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej,poprawa jędrności i napięcia skóry, poprawa krążena i metabolizmu komórkowego,przywrócenie prawidłowej cyrkulacji krwi i limfy, wzmocnienie stref objętych rozstępami,Dla uzyskania optymalnego efektu zalecane jest wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Poprawę ujędrnienia skóry można zauważyć natychmiast, a całkowity rezultat wyszczuplenia i ujędrnienia staje się widoczny po okresie 5-6 miesięcy od serii zabiegów.

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside