napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt


Intraceuticals

Zabiegi IntraceuticalsZabiegi


Rejuvenate - odmładzanie...więcej...
Wzmocnione infuzje Rejuvenate...więcej...
Opulence - rozjaśnianie przebarwień...więcej...
Atoxelene - na zmarszczki mimiczne...więcej...
Clarity - na trądzik, stany zapalne...więcej...
Pielęgnacja domowa...więcej...

Zabiegi Intraceuticals to Infuzja tlenowa bazująca na technologii połączenia tlenu ze specjalnymi serum bogatymi w składniki regeneracyjne i kwas hialuronowy. Preparaty w połączeniu z tlenem naturalnie odmładzają, rozjaśniają przebarwienia, wypełniają i wygładzają zmarszczki mimiczne, niwelują trądzik, stany zapalne i inne problemy skórne.

Czy jest jakiś moment, kiedy najlepiej zadbać o skórę? Im wcześniej tym lepiej, a przede wszystkim nigdy nie jest za późno.

Intraceuticals swoją misją uczynił pomoc w uzyskaniu zdrowej i pięknej skóry bez robienia jej krzywdy. Odrzucił tradycyjne nawilżacze i na nowo zdefiniował nawadnianie skóry, na zawsze zmieniając jej wygląd i dobre samopoczucie. Teraz wprowadza Wzmacniacze dla udoskonalenia pielęgnacji skóry i uzyskania skoncentrowanych rezultatów na nowym, wyższym poziomie.


Intraceuticals to filozofia totalnej pielęgnacji skóry. Zabiegi Intraceuticals i produkty do pielęgnacji domowej zapewniają natychmiastowe rezultaty i trwałe rozwiązania w pielęgnacji skóry. Produkty do pielęgnacji domowej maksymalizują efekty zabiegów. Ich stosowanie w domu jest niezbędne.

Główne wyznaczniki marki Intraceuticals: 

- przystępna
- prosta
- bezpieczna
- skuteczna 
- terapeutyczna

proces intraceuticals


Tlen - technologia tlenu hiperbarycznego
Serum - zastrzeżony projekt serum
Metoda - technologia dostarczania (przenoszenia w głąb skóry)
3-etapowe warstwy hialuronowe


Zabiegi Intraceuticals są bardzo popularne wśród celebrytów, gwiazd światowego formatu, show biznesu.  Na stałe zagościły przy produkcji filmów, za kulisami koncertów, na najbardziej prestiżowych pokazach mody.

Zabiegi są dostępne dla każdego. Ich skuteczność udawadniają natychmiastowe efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Linia zabiegowa wspomaga terapie chorób skóry. Może być stosowana w połączeniu z : laserami, IPL, LED, pilingami, mikro-dermabrazją , iniekcjami, filerami (wypełniaczami).

Rejuvenate odmładzanie

NAWODNIENIE - LIFTING - NAPINANIE

Idealna do łagodzenia oznak:

• Przedwczesnego starzenia się
• Cienkich linii i zmarszczek
• Odwodnienia skóry

Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku. Przeciwdziała starzeniu się, nawadnia. Redukuje zmarszczki, linie, brak napięcia. Poprawa kontury i zwiększa jędrność. W efekcie skóra staje się świeża, jędrna i gładka.

Rejuvenate wzmocnione zabiegi

Intraceuticals swoją misją uczynił pomoc w uzyskaniu zdrowej i pięknej skóry bez robienia jej krzywdy. Odrzucił tradycyjne nawilżacze i na nowo zdefiniował nawadnianie skóry, na zawsze zmieniając jej wygląd i dobre samopoczucie. Teraz wprowadza Wzmacniacze dla udoskonalenia pielęgnacji skóry i uzyskania skoncentrowanych rezultatów na nowym, wyższym poziomie. 

Intraceuticals stworzył 3-etapowe warstwy hialuronowe :
1.Ożywienie (ponowne nawodnienie),
2.Uzupełnienie (utrzymanie nawodnienia) i
3.Ochrona (ochrona nawodnienia, ponieważ -dopóki skóra nie zostanie ponownie nawodniona - większość pielęgnujących składników aktywnych pozostanie na jej powierzchni.

Wzmocnione zabiegi Rejuvenate to równoczesne nawadnianie oraz dostarczenie skórze najbardziej zaawansowanych składników w sposób, który działa i nasila się z upływem czasu, by dać widoczne i odczuwalne rezultaty.

4 nowe Profesjonalne Zabiegi, zalecane indywidualnie lub jako seria 6 Zabiegów

Wszystkie używają Serum Rejuvenate jako bazę - dla zapewnienia głębokiego nawodnienia, liftingu i napięcia po każdym Zabiegu.
Wzmocnione Serum Intraceuticals zawierają specjalne składniki, uwalniane i aktywowane po wciśnięciu nasadki. Mogą być zalecane jako „udoskonalenie" dla regularnego Zabiegu Rejuvenate lub do zindywidualizowania programu 6-zabiegowej serii.

Rejuvenate Wzmocnione Przeciwutleniaczem.

Przeznaczone dla skór: młodszych z pierwszymi oznakami starzenia (20-30 lat), pozbawionych życia i zestresowanych, wyczerpanych, zmęczonych podróżą , z ciemnymi kręgami i obrzękami wokół oczu, z widocznymi naczynkami, zaczerwienionych. Wskazane dla skór z trądzikiem różowatym, wrażliwych.

Działanie i efekty:
zrewitalizowanie, neutralizacja wolnych rodników, wzmocnienie witaminowe, poprawa wyglądu obrzęków i cieni pod oczami, pomaga wzmocnić naczynka,

Kluczowe składniki:
śliwka kakadu

Sugerowane połączenie z inhalacja intraceuticals : aromat cytrynowe drzewo herbaciane

Rejuvenate Wzmocnione Witaminą A.

Przeznaczone dla skór: przekrwionych, z widocznymi porami, podatnych na problemy, ze zmarszczkami i liniami mimicznymi, foto-uszkodzonych

Działanie i efekty:
poprawia teksturę i elastyczność skóry, pomaga złagodzić zmarszczki i oznaki mio-starzenia, poprawia obrót komórkowy, odmładza wygląd skóry foto-uszkodzonej, redukuje podrażnienia, wygładza, poprawia wygląd porów, wyrównuje koloryt.

Kluczowe składniki:
mniej podrażniający i bardziej skuteczny, mikro-otorbiony palmitynian retinylu z technologią uwalniania na żądanie. To opatentowany proces przechowywania składnika w zawieszonej izolacji, aż do zaaplikowania na skórę. Ponadto bisabolol oraz wyciąg z imbiru.

Sugerowane połączenie z inhalacja intraceuticals : aromat mięta pieprzowa

Rejuvenate Wzmocnione Witaminą C w trzech postaciach.

Przeznaczone dla skór: przedwcześnie starzejących się i foto- uszkodzonych.

Działanie i efekty: zwalcza działanie wolnych rodników i dostarcza ko-faktor dla syntezy kolagenu. Widocznie poprawia barwę i promienność skóry, rozjaśnia i poprawia pigmentacęi plam starczych, zapewnia foto-ochronę. Skora wygląda zdrowo, staje się świetlista.

Kluczowe składniki:
trzy synergistyczne formy witaminy C: rozpuszczalny w wodzie Fosforan sodowo-askorbylowy, Tetraizopalmitynian askorbylu - rozpuszczalny w tłuszczu oraz Glukozyd askorbylu - rozpuszczalny w wodzie.

Sugerowane połączenie z inhalacja intraceuticals : aromat lawendy

Rejuvenate Wzmocnione Kolagenem.

Przeznaczone dla skór: dojrzałych, które straciły napięcie, elastyczność, jędrność i gęstość, ze zmarszczkami i liniami, wrażliwych.

Działanie i efekty: dostarcza mocny koktajl kolagenowych peptydów informacyjnych dla pobudzenia odnowy i odmłodzenia skóry, wspomaga przywracanie objętości i napięcia, zagęszcza, natychmiast redukuje wygląd cienkich linii i zmarszczek (zwłaszcza w okoliczcoczu i ust). Daje widoczny efekt liftingu i napięcia. Sprawia, że skóra wygląda młodziej i jędrniej.

Kluczowe składniki: Palmitoil tetrapeptyd-7, Palmitoil oligopeptyd , wyciąg z kory Anogeissus Leiocarpus (afrykańska brzoza)

Sugerowane połączenie z inhalacją intraceuticals : aromat róży

Uwagi:

1.Serum ze Wzmacniaczem po jego uaktywnieniu, jest gotowe do aplikacji i efektywne. Z
upływem czasu traci swoją moc.
2. Nie zastępują Serum Rejuvenate
2. można je stosować z Serum Atoxelene

Opulence

ROZJAŚNIENIE - RÓWNOWAGA - WYGŁADZENIE

Idealna do:

• Nierównomiernej pigmentacji
• Pozbawionej życia barwy skóry
• Plam starczych

Dla wszystkich rodzajów skóry, w każdym wieku. Zabieg zalecany szczególnie dla skóry z nierównomierną pigmentacją (przebarwienia, plamy). Efekt stosowania to wyrównanie kolorytu, nawodnienie, wygładzenie zmarszczek. Skóra staje się gładka i miękka.

Atoxelene

WYGŁADZANIE - UTRZYMYWANIE - ZAPOBIEGANIE

Idealny do:

• Cienkich linii i zmarszczek
• Linii mimicznych i wokół ust
• Przedwcześnie starzejącej się skóry

Dla każdej skóry. Doskonały do korygowania zmarszczek mimicznych w okolicach oczu, ust, na czole. Przedłuża efekty iniekcji botoxu i wypełniaczy. Skóra staje sie bardziej jędrna i napięta.

Clarity

KLAROWANIE - OCZYSZCZANIE - USPOKAJANIE

Idealne do:
• Podatnej na skazy, tłustej lub mieszanej skóry
• Codziennego kumulowania się rogowacenia
• Powiększonych lub przekrwionych porów

Seria Clarity firmy Intraceuticals nagrodzona Prix H. Pierantoni pour l'innovation 2011 na 41 Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym "Les Nouvelles Esthethiques".

Clarity
- dla aktywnego, tłustego trądziku, dla trądziku u nastolatków.
Clarity Sensitive - dla powracającego trądziku u dorosłych, a także odwodnionej, podatnej na problemy skóry.

Obydwa zabiegi do stosowania na przebarwienia, zaczerwienienia, blizny potrądzikowe. Do stosowania dla skór wrażliwych. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, w efekcie trądzik wyraźnie się zmniejsza, stan zapalny ustępuje, a gojenie ranek postępuje znacznie szybciej.
Zabieg normalizuje wydzielanie sebum, redukuje blizny potrądzikowe, ma działanie antybakteryjne, nawilża.

 


PIELĘGNACJA DOMOWA


Na jak długo wystarcza Wzmacniacz Domowy?

Wstępne naciśnięcia pompki potrzebne do uwolnienia produktu: 4
Średnia ilość pompek:66. Ilość pompek przy jednej aplikacji:1. Ilość dziennych aplikacji:1.
Opakowanie wystarcza na 66 dni.

Stosowanie Wzmacniaczy domowych:
Wzmacniacze działają najskuteczniej z Daily Serum - ulepszają nawadnianie i ułatwiają dostarczanie składników oraz nasilają ich działanie. Mogą być też stosowane same (większe zużycie) lub z Hydration Gel.
Można też nakładać je pod jakiekolwiek inne produkty Intraceuticals
Zostały tak sformułowane, by współdziałać ze sobą. Klientki mogą więc stosować naprzemiennie różne Wzmacniaczy rano iwieczorem.
Wzmacniacze można stosować na okolice oczu, ale wprowadzać je do pielęgnacji
trzeba stopniowo , aplikując je w pierwszym tygodniu, co drugi dzień
Nie istnieje niebezpieczeństwo popełnienia błędu, ponieważ można je stosować pojedynczo lub każdy z każdym.

Jak nakładać: użyć jedną pompkę Wzmacniacza z jedną pompką Rejuvenate Daily Serum i nałożyć na twarz i szyję. Następnie zawsze należy tworzyć warstwy hialuronowe, używając żel nawadniający Rejuvenate lub Opulence [Hydration Gel] oraz krem wiążący wilgoć Rejuvenate [Moisture Binding Cream] lub krem rozjaśniający Opulence [Brightening Cream]


Wzmacniacz z Przeciwutleniaczem:
Rano i wieczorem. Producent zachęca do używania pozostałych Wzmacniaczy, by w pełni zająć się potrzebami skóry.
Przykład: rano stosuj Wzmacniacz z Przeciwutleniaczem, a wieczorem na zmianę Wzmacniacze: z Witaminą A i z Kolagenem.
Przykład: rano stosuj Wzmacniacz z witaminą C lub z Przeciwutleniaczem, a wieczorem Wzmacniacz z Witaminą A

Wzmacniacz z Witaminą A: do stosowania przede wszystkim wieczorem. Dla najlepszych rezultatów: rano: Wzmacniacz : z Przeciwutleniaczem lub z Witaminą C.
Wieczorem: Wzmacniacz z Witaminą A. Doskonałym partnerem w wieczornym stosowaniu jest Wzmacniacz z Kolagenem .
UWAGA: Wzmacniacza z Witaminą A nie używać w ciąży lub przy karmieniu piersią, podczas stosowania leków na trądzik na receptę, lub w trakcie programu złuszczania skóry.
Przykład: rano Wzmacniacz z Witaminą C lub z Przeciwutleniaczem, a wieczorem Wzmacniacz z Witaminą A

Wzmacniacz z Witaminą C doskonale nadaje się do stosowania rano.
Wieczorem: Wzmacniacz z Kolagen lub z Witaminą A. Jeżeli głównym problemem jest nadmierna pigmentacja, Wzmacniacz z Witaminą C można stosować dwa razy dziennie, mieszając z Opulence Daily Serum.
Przykład: Wzmacniacz z witaminą C rano, wieczorem na zmianę ze Wzmacniaczem z Witaminą A

Wzmacniacz z Kolagenem - daje skórze piękny lifting, może więc być stosowany rano i wieczorem.
Wieczorem: wzmacniacz z Kolagenem może być używany na noc, by wykorzystać nocne właściwości regeneracyjne skóry.
Przykład: rano stosuj na przemian Wzmacniacze: z Kolagenem i z Witaminą C, a wieczorem na zmianę Wzmacniacze: z Witaminą A i z Kolagenem


 

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside