napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt

Piękne ciało

Zabieg na pośladki aparatem Reaction TM

Zabieg aparatem REACTION TM wykonany na pośladkach daje spektakularne efekty. Po kilku zabiegach następuje znacząca poprawa napięcia i elastyczności skóry, redukcja cellulitu, podniesienie, wymodelowanie.

Efekty:

podniesienie, ujędrnienie, zmniejszenie obwodów, redukcja cellulitu,wzmocnienie stref objętych rozstępami, wygładzenie, wzmocnienie struktury skóry, poprawa krążenia limfatycznego i krwioobiegu,

przed                                                                                                                   po


 
   


Częstotliwość zabiegów:

Dla uzyskania optymalnego efektu zalecane jest wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Poprawę ujędrnienia skóry można zauważyć natychmiast, a całkowity rezultat wyszczuplenia i ujędrnienia staje się widoczny po okresie 5-6 miesięcy od serii zabiegów.

Aby zabieg był jeszcze skuteczniejszy, zaleca się w czasie terapii:

utrzymanie diety z ograniczeniem węglowodanów i nasyconych kwasów tłuszczowych,picie min. 2 l wody i napojów bezcukrowych dziennie (woda, zielona, czerwona herbata),zwiększenie aktywności fizycznej,


O urządzeniu:


Urządzenie Reaction tm jest zatwierdzone przez FDA, aparat jest oparty na opatentowanej technologii CORETM - Chanelling Optimised RF Energy. Działanie aparatu polega na emisji bipolarnej energii fali radiowej. Fale są emitowane w trzech różnych częstotliwościach (0,8 MHz; 1,7 MHz i 2,45 MHz, oraz w multi), które kosmetyczka dostosowuje do konkretnych stref ciała i twarzy.

Urządzenie REACTION TM wykorzystuje technologię wysokich częstotliwości fal radiowych do nagrzewania głębszych partii skóry i stymulowania włókien kolagenowych. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Pozwala na zastosowanie precyzyjnych głowic, które idealnie pasują kształtem do opracowywanej powierzchni.

Zabieg polega na uchwyceniu fałdu skórnego pomiędzy dwiema bipolarnymi elektrodami. Skóra zostaje poddana działaniu fali radioelektrycznej o odpowiedno dostosowanej do zabiegu częstotliwości i mocy co powoduje wzrost temperatury tkanek na odpowiedniej głębokości obszaru zabiegowego, co z kolei stymuluje włókna i wpływa na ich podgrzanie do temperatury 40-60°C. W wyniku tych zabiegów rozpoczyna się proces produkcji kolagenu oraz redukcji komórek tłuszczowych, co gwarantuje osiągnięcie optymalnych rezultatów.

Zabieg jest komfortowy i bezpieczny dla skóry dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia naskórka. Jako jedyny posiada certyfikację do zabiegów na oczy. Dzięki specjalnej głowicy B-Contour wykorzystującej RF i vacum liftinguje i modeluje twarz i sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową.

Reaction TM zapewnia zaawansowane zabiegi na twarz i ciało, w efekcie których następuje zdecydowana poprawa wyglądu i jakości.

 © gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside