napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kameralna atmosfera, indywidualny dobór zabiegów, profesjonalne kosmetyczki. Poczuj się wyjątkowo. Zadbaj o naturalne piękno.

napis alt

napis alt

napis alt
napis alt

Piękne ciało

Zabieg na brzuch, biodra, talię aparatem Reaction TM

Zabieg Aparatem Reaction TM w obszarze brzucha, bioder i talii daje natychmiastowe, spektakularne efekty. To bezinwazyjny lifting idrenaż limfatyczny zarazem. W efekcie następuje zdecydowana poprawa wyglądu i jakości. Po kilku zabiegach brzuch, talia i biodra są wyszczuplone i wymodelowane, obwody zredukowane, skóra staje się napięta, jędrna i gładka. Zabieg działa antycellulitowo, drenująco i detoksykująco.

Efekty:

skóra napieta, jędrna, gładka, redukcja tkanki tłuszczowej,wymodelowanie brzucha bioder  i talii, zmniejszenie obwodów, zmniejszene zwiotczenia skóry, wzmocnienie struktury skóry, poprawienie krążena i metabolizmu komórkowego, wzmocnienie stref objętych rozstępami, redukcja cellulitu,


Częstotliwość zabiegów:

Dla uzyskania optymalnego efektu zalecane jest wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Poprawę ujędrnienia skóry można zauważyć natychmiast, a całkowity rezultat wyszczuplenia i ujędrnienia staje się widoczny po okresie 5-6 miesięcy od serii zabiegów.

Aby zabieg był jeszcze skuteczniejszy, zaleca się w czasie terapii:

utrzymanie diety z ograniczeniem węglowodanów i nasyconych kwasów tłuszczowych,picie min. 2 l wody i napojów bezcukrowych dziennie (woda, zielona, czerwona herbata),zwiększenie aktywności fizycznej,


Więcej o urządzeniu Reaction TM© gabinetkosmetycznybella.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside