Żele do zdobień - czy musisz je mieć

Lakier żelowy to jeden z podstawowych produktów do odbudowy złamanych, zniszczonych i osłabionych paznokci. Ten lakier nadaje paznokciom gruby i zaokrąglony efekt, wymaga jednak lampy LED lub UV do utwardzania.

Jakie cechy muszą mieć dobre żele do zdobień?

Produkowane i pakowane w Europie lub w każdym razie zgodne z europejskimi przepisami: niezbędne, aby uniknąć stosowania toksycznych, niezgodnych z przepisami lub rakotwórczych substancji na naszych paznokciach!

Samopoziomowanie: dzięki tej funkcji produkt równomiernie rozprowadza się po powierzchni paznokcia, co pozwala uniknąć osadzania się żelu i znacznie skraca czas opiłowywania.

Czas utwardzania 120 sekund: modelowanie paznokci jest bardzo długie, zwłaszcza jeśli nie jesteś jeszcze ekspertem. Lepiej wybierać żele do zdobień, których czas utwardzania nie przekracza 3 minut.

Lepkość: najlepiej niska dla bazy i uszczelniacza oraz średnia dla budowniczego. Jeśli używasz monofazowego, zawsze wybieraj lżejszą konsystencję, która będzie łatwiejsza w aplikacji! Żel nadaje paznokciom naturalny, wypolerowany i promienny efekt. Doskonały do stosowania na średniej długości paznokciach. lakier jest produktem światłoutwardzalnym (tzn. wymaga suszenia konkretną lampą LED), który nieznacznie zwiększa grubość paznokci i gwarantuje ich trwałość i odporność. Żel do paznokci jest również łatwy do nałożenia i usunięcia i może trwać od dwóch do trzech tygodni. 

Żele do zdobień w kolorze czerwonym

Żele do paznokci – kształty

Kwadratowe paznokcie. Zacznijmy od jednego z najbardziej popularnych kształtów paznokci: ten klasyczny kształt paznokci jest wybierany przez wiele kobiet i pozwala nam mieć dużą powierzchnię paznokcia dostępną, na której możemy stworzyć arcydzieło. Ze względu na estetyczny wygląd tego kształtu paznokcia, nasza rada jest taka, aby wybierać go w przypadku, gdy nasza lub klientki dłoń jest dość stożkowata i cienka, aby uniknąć wizualnie niestylowego wykończenia.
Aby wykonać paznokcie kwadratowe, używamy prostego pilnika do paznokci, pracując najpierw na długości paznokcia, a następnie na szynach (tj. równoległych stronach paznokcia); w ten sposób będziemy mogli uzyskać dobrze zdefiniowane kąty, typowe dla paznokci kwadratowych! Kształt owalny, w rzeczywistości, uzyskuje się pracując dokładnie w taki sam sposób jak w przypadku kształtu kwadratowego, a następnie wygładzając i zmiękczając uzyskane w ten sposób narożniki, zmiękczając kształt paznokcia! Kształt owalny jest także idealny dla tych, którzy nie mają szczególnie długiej i smukłej dłoni, ale nie chcą rezygnować z mocnego wykończenia!

By admin